Agnieszka Bugaj

Praktykę jogi rozpoczęła samodzielnie 16 lat temu, w 2005 odbyła miesięczne odosobnienie będące kursem międzynarodowym dla trenerów Yogii/ The Sivananda Yoga Teacher?s Training Course. Jej mistrzem był Swami Atmaramanda, uczeń samego założyciela Swamiego Vishnudevanandy. Prowadziła jogę w ośrodkach w Krakowie oraz regularne zajęcia w firmach przez wiele lat. Ukończyła też wiele kursów i szkół z zakresu jogi zarówno w podejściu zachodnim jak i wschodnim. Jest min absolwentką szkoły Jogi TAO, opartej na mądrości chińskiej Księgi Przemian, połączonej z ćwiczeniami Qi Gong i Hui-Chun-Gong wypracowanych przez mnichów klasztoru Huashan, które razem tworzą system ćwiczeń taoistycznych. Brała udział w licznych kursach i warsztatach medytacji Osho, Kundalini jogi wg Yogi Bhajana, tańca 5 rytmów. Często wyjeżdża do Indii i Nepalu.
W jodze interesuje ją wpływ ćwiczeń na psychologiczne aspekty funkcjonowania człowieka. Swoją wiedzę czerpie z badań naukowych nad jogą oraz własnego doświadczenia, sama prowadziła też badania nad wpływem jogi na uwagę człowieka.

Katarzyna Dwornik-Myga

Kasia jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. W roku 2004 rozpoczęła praktykę jogi w Bielsku-Białej pod okiem doświadczonego nauczyciela, który ukończył kurs Sivanandy w Kanadzie. By pogłębić swą praktykę w roku 2006 wyjechała do aszramu na Litwę, a następnie do Francji (Chateu du Yoga Sivananda). Sama ukończyła kurs nauczycielski w roku 2009 w Ustce i od tegoż roku uczy w Bielsku-Białej. Od ostatnich kilku lat aktywnie uczestniczy w przygotowaniach i przebiegu kursów nauczycielskich w Ustce, stale pogłębiając swą wiedzę i doświadczenie. Prowadzi zajęcia otwarte i jogę dla kobiet w ciąży opartej na wiedzy i własnym doświadczeniu oraz jogę dla dzieci.

Ukończyła także kurs dietetyki profilaktycznej i leczniczej w medycynie chińskiej, organizowanego przez Instytut Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Dodatkową pasję cały czas pogłębia, a z zamiłowania do zdrowego i smacznego gotowania prowadzi warsztaty gotowania. Obecnie studiuje ziołolecznictwo w Medycynie Chińskiej.

Jako rodowita bielszczanka lubi spędzać czas w górach i w naturze. Szczęśliwa mama małego Alberta.

Wojciech Myga

Wojtek jest absolwentem AWF. Praktykę jogi rozpoczął w Londynie w 2004r. Rok później ukończył Kurs dla Nauczycieli Jogi w Neyyar Dam (Indie), po którym rozpoczął uczenie.

Od 2005-2007 żył jako kadra Sivananda Yoga Vedanta Centre w Londynie i we Francji. W 2006 roku ukończył Kurs Zaawansowany we Vrindavanie (Indie). Od 2010 roku prowadzi metodykę nauczania na Międzynarodowym Kursie dla Nauczycieli jogi, który odbywa się w Ustce każdego września. Od 2009 mieszka w Bielsku-Białej. W czerwcu 2011 roku wraz z otworzył Szkołę Jogi „Shanti” w celu propagowania technik jogi.